CMD500TT10-C1
| panel típus | CMD500TT10-C1 |
|---|---|
| panel Brand | CASIO |
| Descrition | CSTN-LCD ,3.2 inch, 320×240 |
| panel típusa | CSTN-LCD |
| CMD500TT10-C1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | STN, Normally Black |
| aktív terület | 64.29×48.21 mm |
| Vázlat | 79.65×66.83 mm |
| Felület | |
| kontraszt arány | 40 : 1 (Typ.) |
| Szinek | Color |
| Válaszidő | |
| Látószög | |
| lámpa típusa | Without Driver |
| Bemeneti feszültség | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó CASIO CMD500TT10-C1.
CASIO CMD500TT10-C1 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A CASIO CMD500TT10-C1 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a CASIO CMD500TT10-C1 vagy más CASIO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot CASIO CMD500TT10-C1 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
CASIO CMD500TT10-C1 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A CASIO CMD500TT10-C1 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a CASIO CMD500TT10-C1 vagy más CASIO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot CASIO CMD500TT10-C1 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "CMD500TT10-C1"
- CASIO CMD500TT10-C1
- CMD500TT10-C1 adatlap
- CMD500TT10-C1 kép
- CMD500TT10-C1 ár
- CMD500TT10-C1 forgalmazó
