Áttekintés
Leírás
CMD500TT10-C1
CMD500TT10-C1 Alapinformációk
| panel típus | CMD500TT10-C1 |
|---|---|
| panel Brand | CASIO |
| Descrition | CSTN-LCD ,3.2 inch, 320×240 |
| panel típusa | CSTN-LCD |
| CMD500TT10-C1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
CMD500TT10-C1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 126 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.0675×0.201 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.201×0.201 mm (H×V) |
| aktív terület | 64.29×48.21 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 79.65×66.83 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 7.2 mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
CMD500TT10-C1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | STN, Normally Black |
|---|---|
| kontraszt arány | 40 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | Color () |
| napfényben is olvasható | N |
CMD500TT10-C1 Electronics Feature
| A teljes energiafogyasztás | 450mW |
|---|
CMD500TT10-C1 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
CMD500TT10-C1 Jelző interfész
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
|---|
