CMD500TT10-C1
| panel model | CMD500TT10-C1 |
|---|---|
| Zespół Marka | CASIO |
| Descrition | CSTN-LCD ,3.2 inch, 320×240 |
| płyta | CSTN-LCD |
| CMD500TT10-C1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | STN, Normally Black |
| Obszar aktywny | 64.29×48.21 mm |
| Zarys | 79.65×66.83 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 40 : 1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | Color |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Rodzaj lampy | Without Driver |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem CASIO CMD500TT10-C1.
CASIO CMD500TT10-C1 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CASIO CMD500TT10-C1 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami CMD500TT10-C1 CASIO lub innych monitorów LCD CASIO, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CASIO CMD500TT10-C1 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
CASIO CMD500TT10-C1 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CASIO CMD500TT10-C1 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami CMD500TT10-C1 CASIO lub innych monitorów LCD CASIO, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CASIO CMD500TT10-C1 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "CMD500TT10-C1"
- CASIO CMD500TT10-C1
- CMD500TT10-C1 datasheet
- CMD500TT10-C1 obrazu
- CMD500TT10-C1 cena
- CMD500TT10-C1 dystrybutor
