Przegląd
Specyfikacja
CMD500TT10-C1
CMD500TT10-C1 Podstawowe informacje
| panel model | CMD500TT10-C1 |
|---|---|
| Zespół Marka | CASIO |
| Descrition | CSTN-LCD ,3.2 inch, 320×240 |
| płyta | CSTN-LCD |
| CMD500TT10-C1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
CMD500TT10-C1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 126 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0675×0.201 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.201×0.201 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 64.29×48.21 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 79.65×66.83 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 7.2 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
CMD500TT10-C1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | STN, Normally Black |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 40 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | Color () |
| czytelny w słońcu | N |
CMD500TT10-C1 Cecha Electronics
| Całkowity pobór mocy | 450mW |
|---|
CMD500TT10-C1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
CMD500TT10-C1 Interfejs sygnału
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
|---|
