AX080E002A
| Panel Model | AX080E002A |
|---|---|
| Panel Brand | IPS Alpha |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AX080E002A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS-Pro, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 780×450 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 6 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IPS Alpha AX080E002A.
IPS Alpha AX080E002A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IPS Alpha AX080E002A pdf datasheet or detailed specifications of the IPS Alpha AX080E002A or other IPS Alpha LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IPS Alpha AX080E002A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IPS Alpha AX080E002A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IPS Alpha AX080E002A pdf datasheet or detailed specifications of the IPS Alpha AX080E002A or other IPS Alpha LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IPS Alpha AX080E002A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "AX080E002A"
- IPS Alpha AX080E002A
- AX080E002A datasheet
- AX080E002A image
- AX080E002A price
- AX080E002A distributor

