AX094B002A
| Panel Model | AX094B002A |
|---|---|
| Panel Brand | IPS Alpha |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AX094B002A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS-Pro, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 819.6×460.8 mm |
| Outline | 877×516.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 8/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 20 pcs EEFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 41 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IPS Alpha AX094B002A.
IPS Alpha AX094B002A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IPS Alpha AX094B002A pdf datasheet or detailed specifications of the IPS Alpha AX094B002A or other IPS Alpha LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IPS Alpha AX094B002A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IPS Alpha AX094B002A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IPS Alpha AX094B002A pdf datasheet or detailed specifications of the IPS Alpha AX094B002A or other IPS Alpha LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IPS Alpha AX094B002A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "AX094B002A"
- IPS Alpha AX094B002A
- AX094B002A datasheet
- AX094B002A image
- AX094B002A price
- AX094B002A distributor

