AX094F002B
| Panel Model | AX094F002B |
|---|---|
| Panel Brand | IPS Alpha |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AX094F002B Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS-Pro, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 819.36×460.89 mm |
| Outline | 877×517 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 900:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 8/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 20 pcs EEFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IPS Alpha AX094F002B.
IPS Alpha AX094F002B are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IPS Alpha AX094F002B pdf datasheet or detailed specifications of the IPS Alpha AX094F002B or other IPS Alpha LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IPS Alpha AX094F002B distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IPS Alpha AX094F002B are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IPS Alpha AX094F002B pdf datasheet or detailed specifications of the IPS Alpha AX094F002B or other IPS Alpha LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IPS Alpha AX094F002B distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "AX094F002B"
- IPS Alpha AX094F002B
- AX094F002B datasheet
- AX094F002B image
- AX094F002B price
- AX094F002B distributor

