CLAA154WB11A-323

| Panel Model | CLAA154WB11A-323 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WB11A-323 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WB11A-323.
CPT CLAA154WB11A-323 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB11A-323 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB11A-323 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB11A-323 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WB11A-323 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB11A-323 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB11A-323 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB11A-323 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WB11A-323"
- CPT CLAA154WB11A-323
- CLAA154WB11A-323 datasheet
- CLAA154WB11A-323 image
- CLAA154WB11A-323 price
- CLAA154WB11A-323 distributor

