CLAA154WB08A

| Panel Model | CLAA154WB08A |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WB08A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Outline | 344×242.4×6.2 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 6/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/20/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WB08A.
CPT CLAA154WB08A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB08A pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB08A or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB08A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WB08A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB08A pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB08A or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB08A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WB08A"
- CPT CLAA154WB08A
- CLAA154WB08A datasheet
- CLAA154WB08A image
- CLAA154WB08A price
- CLAA154WB08A distributor
