CLAA154WB11

| Panel Model | CLAA154WB11 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WB11 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Outline | 344.5×222.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WB11.
CPT CLAA154WB11 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB11 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB11 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB11 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WB11 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB11 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB11 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB11 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WB11"
- CPT CLAA154WB11
- CLAA154WB11 datasheet
- CLAA154WB11 image
- CLAA154WB11 price
- CLAA154WB11 distributor

