CLAA154WB08AN

| Panel Model | CLAA154WB08AN |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WB08AN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Outline | 344×222×6.2 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 6/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/20/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WB08AN.
CPT CLAA154WB08AN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB08AN pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB08AN or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB08AN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WB08AN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB08AN pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB08AN or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB08AN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WB08AN"
- CPT CLAA154WB08AN
- CLAA154WB08AN datasheet
- CLAA154WB08AN image
- CLAA154WB08AN price
- CLAA154WB08AN distributor
