CLAA154WN08AN

| Panel Model | CLAA154WN08AN |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WN08AN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WN08AN.
CPT CLAA154WN08AN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WN08AN pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WN08AN or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WN08AN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WN08AN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WN08AN pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WN08AN or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WN08AN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WN08AN"
- CPT CLAA154WN08AN
- CLAA154WN08AN datasheet
- CLAA154WN08AN image
- CLAA154WN08AN price
- CLAA154WN08AN distributor

