CLAA154WB11A

| Panel Model | CLAA154WB11A |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WB11A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Outline | 344×222×6.2 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Response Time | 3/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/25/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 9S6P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WB11A.
CPT CLAA154WB11A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB11A pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB11A or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB11A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WB11A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB11A pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB11A or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB11A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WB11A"
- CPT CLAA154WB11A
- CLAA154WB11A datasheet
- CLAA154WB11A image
- CLAA154WB11A price
- CLAA154WB11A distributor

