CLAA154WB09

| Panel Model | CLAA154WB09 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WB09 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Outline | 344.5×222.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WB09.
CPT CLAA154WB09 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB09 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB09 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB09 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WB09 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB09 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB09 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB09 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WB09"
- CPT CLAA154WB09
- CLAA154WB09 datasheet
- CLAA154WB09 image
- CLAA154WB09 price
- CLAA154WB09 distributor

