GPM5043J3A0D

| Panel Model | GPM5043J3A0D |
|---|---|
| Panel Brand | Giantplus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| GPM5043J3A0D Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | VA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 94.04×53.856 mm |
| Outline | 102.04×63.01 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | , CIE1931 61% |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Driver IC | COG Suggest OTA5180A |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Giantplus GPM5043J3A0D.
Giantplus GPM5043J3A0D are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Giantplus GPM5043J3A0D pdf datasheet or detailed specifications of the Giantplus GPM5043J3A0D or other Giantplus LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Giantplus GPM5043J3A0D distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Giantplus GPM5043J3A0D are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Giantplus GPM5043J3A0D pdf datasheet or detailed specifications of the Giantplus GPM5043J3A0D or other Giantplus LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Giantplus GPM5043J3A0D distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "GPM5043J3A0D"
- Giantplus GPM5043J3A0D
- GPM5043J3A0D datasheet
- GPM5043J3A0D image
- GPM5043J3A0D price
- GPM5043J3A0D distributor

