S032WQ04

| Panel Model | S032WQ04 |
|---|---|
| Panel Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×400 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S032WQ04 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 41.76×69.6 mm |
| Outline | 47.66×80.9×2.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 55% |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU/RGB , 50 pins |
| Input Voltage | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CDTECH S032WQ04.
CDTECH S032WQ04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CDTECH S032WQ04 pdf datasheet or detailed specifications of the CDTECH S032WQ04 or other CDTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CDTECH S032WQ04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CDTECH S032WQ04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CDTECH S032WQ04 pdf datasheet or detailed specifications of the CDTECH S032WQ04 or other CDTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CDTECH S032WQ04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "S032WQ04"
- CDTECH S032WQ04
- S032WQ04 datasheet
- S032WQ04 image
- S032WQ04 price
- S032WQ04 distributor

