TL101ADXP01

| Panel Model | TL101ADXP01 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,10.1 inch, 2560×1600 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| TL101ADXP01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 216.576×135.36 mm |
| Outline | 145.26×221.576×4.24 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , sRGB 130% |
| Response Time | 10/15 (Typ.)(Tr/Tf); 25 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥100) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 7S6P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 97 pins |
| Input Voltage | 1.8/5.6/-5.6V (Typ.)(IOVCC/VSP/VSN) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TL101ADXP01.
TIANMA TL101ADXP01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TL101ADXP01 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TL101ADXP01 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TL101ADXP01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TL101ADXP01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TL101ADXP01 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TL101ADXP01 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TL101ADXP01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TL101ADXP01"
- TIANMA TL101ADXP01
- TL101ADXP01 datasheet
- TL101ADXP01 image
- TL101ADXP01 price
- TL101ADXP01 distributor

