Genel bakış
Şartname
A030DN01 VC

A030DN01 VC Temel Bilgiler
| Panel Modeli | A030DN01 VC |
|---|---|
| Panel Markası | AUO |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 320×240 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| A030DN01 VC Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | A030DN01 V.C |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 60 °C |
| Depolama sıcaklığı | 0 ~ 70 °C |
| Uyarılar | 2 in 1 FPC, right side, 23.9 mm length |
A030DN01 VC Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Delta |
| Piksel yoğunluğu | 135 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0625×0.1875 mm (H×V) |
| Ağırlık | 19g |
| Yüzey | Hard coating |
| Aktif Alan | 60×45 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 62.4×47.4 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 70.2×51.4 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 2.2±0.2 mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
A030DN01 VC Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 60/60/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.310; Wy:0.350 |
| Beyaz Varyasyon | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
A030DN01 VC Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | Yes (U/D, L/R) |
A030DN01 VC Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 3S1P |
| Lamba Şekli | 1 string |
| Lamba Voltajı | 9.9/11.0V (Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 20/22mA (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
A030DN01 VC Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | Serial RGB |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601/656 |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3/15/-10V (Typ.)(VDD/VGH/VGL) |
| Panel için Giriş Akımı | 8.2mA (Typ.)(IDD) |
| Arabirim Türü | FPC |
| 3D Ekran |
