Áttekintés
Leírás
LP150X08-B3

LP150X08-B3 Alapinformációk
| panel típus | LP150X08-B3 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP150X08-B3 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP150X08 (B3) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP150X08-B3 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 85 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| aktív terület | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
LP150X08-B3 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 45% NTSC (CIE1931) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| napfényben is olvasható | N |
LP150X08-B3 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|
LP150X08-B3 háttérvilágítás
| lámpa típusa | CCFL |
|---|---|
| lámpa összege | 1 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
LP150X08-B3 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
