Przegląd
Specyfikacja
LP150X08-B3

LP150X08-B3 Podstawowe informacje
| panel model | LP150X08-B3 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP150X08-B3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP150X08 (B3) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP150X08-B3 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 85 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LP150X08-B3 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| czytelny w słońcu | N |
LP150X08-B3 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
LP150X08-B3 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | CCFL |
|---|---|
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
LP150X08-B3 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
