Genel bakış
Şartname
LP150X08-B3

LP150X08-B3 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP150X08-B3 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP150X08-B3 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP150X08 (B3) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP150X08-B3 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 85 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LP150X08-B3 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Renk Gamı | 45% NTSC (CIE1931) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP150X08-B3 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|
LP150X08-B3 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | CCFL |
|---|---|
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
LP150X08-B3 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
