Przegląd
Specyfikacja
LP133WX2-TLA2

LP133WX2-TLA2 Podstawowe informacje
| panel model | LP133WX2-TLA2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP133WX2-TLA2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP133WX2 (TL)(A2) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP133WX2-TLA2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 113 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0745×0.2235 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2235×0.2235 mm (H×V) |
| Waga | 245g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%) |
| Obszar aktywny | 286.08×178.8 mm (H×V) |
| Bezel Area | 289.28×182.0 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 304×202.5 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 3.5 (Max.) mm |
| styl | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Dziury i wsporniki | Face mounting holes (4 pcs) on left, right brackets |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LP133WX2-TLA2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/55/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LP133WX2-TLA2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 4.2W (Typ.) |
LP133WX2-TLA2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 9S6P |
| Kształt lampy | 6 strings |
| Lamp Life Time | 15K(Min.) (Hours) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | 7.0/20.0V (Min./Max.) |
LP133WX2-TLA2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 273mA (Typ.) |
| Pobór Power Panel | 0.9W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | I-PEX - 20347-140E-12, Pitch:0.4 mm, Pin:40 pins |
