NP42H5MF01

| Panel Model | NP42H5MF01 |
|---|---|
| Panel Brand | Pioneer |
| Descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| Panel Type | PDP |
| NP42H5MF01 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 918×518 mm |
| Outline | 987×585 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 550 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 10-bit) + SPI , 31 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Pioneer NP42H5MF01.
Pioneer NP42H5MF01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Pioneer NP42H5MF01 pdf datasheet or detailed specifications of the Pioneer NP42H5MF01 or other Pioneer LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Pioneer NP42H5MF01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Pioneer NP42H5MF01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Pioneer NP42H5MF01 pdf datasheet or detailed specifications of the Pioneer NP42H5MF01 or other Pioneer LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Pioneer NP42H5MF01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NP42H5MF01"
- Pioneer NP42H5MF01
- NP42H5MF01 datasheet
- NP42H5MF01 image
- NP42H5MF01 price
- NP42H5MF01 distributor

