NP3302MF01

| Panel Model | NP3302MF01 |
|---|---|
| Panel Brand | NEC |
| Descrition | PDP ,33 inch, 640×480 |
| Panel Type | PDP |
| NP3302MF01 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 672×504 mm |
| Outline | 756×579 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 350 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 80 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of NEC NP3302MF01.
NEC NP3302MF01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NP3302MF01 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NP3302MF01 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NP3302MF01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
NEC NP3302MF01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NP3302MF01 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NP3302MF01 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NP3302MF01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NP3302MF01"
- NEC NP3302MF01
- NP3302MF01 datasheet
- NP3302MF01 image
- NP3302MF01 price
- NP3302MF01 distributor

