S63FH-XD01
| Panel Model | S63FH-XD01 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG SDI |
| Descrition | PDP ,63 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | PDP |
| S63FH-XD01 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 1393.92×784.08 mm |
| Outline | 1484×875 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 7000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 68.72B (12-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) , 41 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG SDI S63FH-XD01.
SAMSUNG SDI S63FH-XD01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SDI S63FH-XD01 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SDI S63FH-XD01 or other SAMSUNG SDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SDI S63FH-XD01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG SDI S63FH-XD01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SDI S63FH-XD01 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SDI S63FH-XD01 or other SAMSUNG SDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SDI S63FH-XD01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "S63FH-XD01"
- SAMSUNG SDI S63FH-XD01
- S63FH-XD01 datasheet
- S63FH-XD01 image
- S63FH-XD01 price
- S63FH-XD01 distributor

