NP50C1MF01

| Panel Model | NP50C1MF01 |
|---|---|
| Panel Brand | NEC |
| Descrition | PDP ,50 inch, 1365×768 |
| Panel Type | PDP |
| NP50C1MF01 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 1105.6×622 mm |
| Outline | 1191×714 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 41 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of NEC NP50C1MF01.
NEC NP50C1MF01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NP50C1MF01 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NP50C1MF01 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NP50C1MF01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
NEC NP50C1MF01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NP50C1MF01 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NP50C1MF01 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NP50C1MF01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NP50C1MF01"
- NEC NP50C1MF01
- NP50C1MF01 datasheet
- NP50C1MF01 image
- NP50C1MF01 price
- NP50C1MF01 distributor

