S50HW-XB02
| Panel Model | S50HW-XB02 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG SDI |
| Descrition | PDP ,50 inch, 1366×768 |
| Panel Type | PDP |
| S50HW-XB02 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 1106.46×622.08 mm |
| Outline | 1184×700 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 2500 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 10-bit) , 40 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG SDI S50HW-XB02.
SAMSUNG SDI S50HW-XB02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SDI S50HW-XB02 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SDI S50HW-XB02 or other SAMSUNG SDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SDI S50HW-XB02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG SDI S50HW-XB02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SDI S50HW-XB02 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SDI S50HW-XB02 or other SAMSUNG SDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SDI S50HW-XB02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "S50HW-XB02"
- SAMSUNG SDI S50HW-XB02
- S50HW-XB02 datasheet
- S50HW-XB02 image
- S50HW-XB02 price
- S50HW-XB02 distributor

