S63HW-XD04

| Panel Model | S63HW-XD04 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | PDP ,63 inch, 1366×768 |
| Panel Type | PDP |
| S63HW-XD04 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 1393.3×783.4 mm |
| Outline | 1484×874 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 5000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 68.72B (12-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 12-bit) + SPI , 31 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG S63HW-XD04.
SAMSUNG S63HW-XD04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG S63HW-XD04 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG S63HW-XD04 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG S63HW-XD04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG S63HW-XD04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG S63HW-XD04 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG S63HW-XD04 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG S63HW-XD04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "S63HW-XD04"
- SAMSUNG S63HW-XD04
- S63HW-XD04 datasheet
- S63HW-XD04 image
- S63HW-XD04 price
- S63HW-XD04 distributor

