CLAA154WB05

| Panel Model | CLAA154WB05 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WB05 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WB05.
CPT CLAA154WB05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB05 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB05 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WB05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB05 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB05 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WB05"
- CPT CLAA154WB05
- CLAA154WB05 datasheet
- CLAA154WB05 image
- CLAA154WB05 price
- CLAA154WB05 distributor

