CLAA154WB04N

| Panel Model | CLAA154WB04N |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WB04N Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WB04N.
CPT CLAA154WB04N are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB04N pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB04N or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB04N distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WB04N are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WB04N pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WB04N or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WB04N distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WB04N"
- CPT CLAA154WB04N
- CLAA154WB04N datasheet
- CLAA154WB04N image
- CLAA154WB04N price
- CLAA154WB04N distributor
