S42AX-YD13(M3)

| Panel Model | S42AX-YD13(M3) |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| Panel Type | PDP |
| S42AX-YD13(M3) Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 933.89×532.22 mm |
| Outline | 1002.4×597.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 10000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 10-bit) + SPI , 30 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG S42AX-YD13(M3).
SAMSUNG S42AX-YD13(M3) are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG S42AX-YD13(M3) pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG S42AX-YD13(M3) or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG S42AX-YD13(M3) distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG S42AX-YD13(M3) are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG S42AX-YD13(M3) pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG S42AX-YD13(M3) or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG S42AX-YD13(M3) distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "S42AX-YD13(M3)"
- SAMSUNG S42AX-YD13(M3)
- S42AX-YD13(M3) datasheet
- S42AX-YD13(M3) image
- S42AX-YD13(M3) price
- S42AX-YD13(M3) distributor

